• indirimdeki tablolar
  • sectiğimiz tablolar
  • beğenilen tablolar
  • en yeni tablolar
  • satılan tablolar
Anasayfa >> Müşteri Hizmetleri
Tablocu.Com Kimdir ?

Biz Kimiz ?


Tablocu.Com 2003 yılında Parko grup bünyesinde kurulan online sanat galerisidir. 2007 yılında marka olmuştur.

Sitemizde yer alan tüm tablolar, sanatçılarımız tarafından günümüz objeleri ve düşünce akımları ele alınarak yapılan orijinal, dekoratif yağlı boya tablolardır.

Bünyesinde 122 ressam bulunduran Tablocu.Com’ da 1400 çeşit orijinal yağlı boya tablo bulunmaktadır.

Eserlerin tamamını Tablocu.Com’ da bulabileceğiniz gibi, canlı görmek istediğiniz takdir de İzmir Karataş’ Asansör Bölegesi Mithatpaşa cad.'de yer alan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazamız’ da tüm yağlı boya eserlerimiz canlı sergilenmektedir. Mağazamıza ziyaretiniz sırasında 1400 çeşit arasında zaman kaybetmemek için, Tablocu.com’ da beğendiğiniz tablonun “ tablo kodu” nu müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Soru görüş ve önerileriniz için ; 0850 241 88 36 (pbx) nolu telefon numarasından müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.Ressamlarınız Kim ?


Çalışmalarımızın nerdeyse tamamı, aslen Ukrayna’ da yaşayan, yetenekli ressamların yaptıkları bol renkli, sanatsal, dekoratif yağlı boya tablolardır.

2003 yılından bu yana firmamız aynı ressam grubu ile çalışmaktadır. Modern çizgilerden şaşmayan ressamlarımız, günümüzün düşünce akımları ile objelerini harmanlayarak cesur renkler ile çalışmalarını yapmaktadırlar.

Ressamlarımıza beğendiğiniz obje, portre veya resimlerin siparişini verebilirsiniz. Siparişlerinizin yapım süreci, kuruması ve ülkemize gelmesi 3 haftalık bir süreyi kapsamaktadır.Baskı Ürün Satışınız Var mı ?


Hayır.

Tablocu.Com’ da baskı ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Son yıllarda Canvas Tablo adı altında satışı yapılan baskı türevli ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Sitemizde sadece sanatsal özelliklerde el yapımı yağlı boya tablo satışı yapılmaktadır.

Site Özellikleri

Arama Özellikleri

Konulara Göre Tablo Arama


1400 çeşit tablo arasında aradığınızı en kısa zamanda bulabilmeniz için Tablocu.com içinde çeşitli arama motorları bulunmaktadır.

Bunlardan biri konulara göre tablo arama özelliğidir.Bilindiği üzere yağlı boya tablolar farklı konuları anlatan, düşünce akımlarından doğan sanatsal ürünlerdir. Örneğin aşk konulu tablolar, yalnızlık konulu tablolar, mutluluğun konu alındğı tablolar gibi.İşte bu düşünceden yola çıkarak siz kullanıcılarımıza daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için Konulara Göre Tablo arama özelliğini sitemize ilave ettik.

Duvar Rengine Göre Arama


Sitemizde yer alan diğer bir arama özelliğidir. Örneğin bej renklerin yada petrol yeşili renklerinin hakim olduğu bir dekorasyonunuz var ve eviniz için yağlı boya tablo arıyorsunuz. İşte bu noktada dekor renginize göre en uygun renk tonlarda ki tabloları hızlı ve bir arada görebilmeniz için arama motorumuz devreye giriyor ve en uygun yağlı boya tabloları bir arada size sunuyor.

Demonstratif Gösterim


Çalışmalarımızı incelerken, evinize en uygun renk ve mobilya dekorlarıyla ön inceleme yapabilirsiniz. Böylelikle sanatsal yağlı boya tablonuz size gelmeden önce, site üzerinden evinizin duvarlarında nasıl duracağı hakkında ön izlemeye sahip olabilirsiniz.

Faydalı Bilgiler ve Sanat Haberleri ;


Sitemizde plastik sanatlar ile ilgili pratik bilgileri bulabileceğiniz gibi,  “ tablo asmanın püf noktaları ” ,  “ Nereye hangi tablo “ gibi nelere dikkat etmeniz konusunda sağlıklı bilgiler edinebilirsiniz.

Ayrıca Sanat Haberleri başlığı altında tüm Dünya’ da yer alan güncel sanat haberlerini kısa ve net bir şekilde okuyabilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Tüm Sanatseverlere iyi alışverişler dileriz...» İade İşlemleri
» Sık Sorulan Sorular
» Ödeme Seçenekleri
» Sipariş Takibi
» Sipariş Yardım Forumu

»
Gizlilik Politikası
» Kredi Kartı Güvenliği
» Basında Biz
» İletişim
08:35:00-08:35:00