• indirimdeki tablolar
  • sectiğimiz tablolar
  • beğenilen tablolar
  • en yeni tablolar
  • satılan tablolar
Ödeme Seçenekleri

 Online Kredi Kartı İle Ödeme

Tablocu.com, Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi bankalarının SanalPost hizmetini kullanmaktadır.Farklı bankaların kredi kartlarıda dahil olmak üzere, tüm kredi kartlarınızla alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi Kartı Güvenliği : 128 Bit SSL sertifika sahibi ve “ Üstün Koruma Sistemi ” ile Tablocu.Com ‘ da yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartınız güven altındadır.

UPS Kapıda Nakit veya Tek Slip  Ödeme
 
Siparişlerinizi “ UPS Kapıda Ödeme ” şeklinde verebilirsiniz.Bu şekilde ödemelerinizi , Kapıda Kredi Kartı ile Tek Slip veya Nakit şeklinde yapabilirsiniz.Bu hizmet için extra bir kargo ücreti veya komisyon alınmamakta olup, sipariş sepetinizdeki ücret ile kapıda ödenmesi gereken ücret  aynıdır. Ayrıntılı bilgi için Tıklayın

Sipariş vermek için ödeme sayfasında UPS Kapıda ödeme opsiyonunu seçebilir veya online müşteri temsilciliğimize siparişinizi bırakabilirsiniz.
 
Online Müşteri Temsilciliği :
Tel: 0850 241 88 36 (pbx) (Hafta içi hergün 08.30 – 19.00)
Mail: bilgi@tablocu.com

Uyarı : UPS Kapıda Ödeme sisteminde Kredi Kartı ile taksitlendirme opsiyonu bulunmamakta olup, ödemelerinizi sadece Tek slip veya Nakit şeklinde yapabilirsiniz.
 
Not : Sipariş veren üye, 'Kullanıcı Sözleşmesi' gereği ürünü kapıda teslim almak ile yükümlüdür.
 
Uyarı: UPS Kargo Firmasının  prensiplerine göre, kapınıza gelen kargo paketini açıp sonrasında ödeme yapmanız mümkün değildir.UPS Kargo güvenlik amaçlı  müşterilerine bu hizmeti sunmamaktadır, ancak iade opsiyonunuz Tablocu.com yükümlülüğü altında 7 gün süre ile devam etmektedir.


EFT/Havale ile Ödeme

Tablocu.Com tarafından satışa sunulan tüm yağlıboya eserlerin ödemesini EFT/Havale şeklinde yapabilirsiniz.

Yapılması Gerekenler : 
Sipariş anında ödeme seçeneklerinden EFT/Havale opsiyonunun seçilmesi ve sipariş onayı ile birlikte bir sipariş numarası alınması.
EFT / Havale ödemelerinde Tablocu.com Sipariş Numaranızı, ödeme anında bankanıza belirtmelisiniz.İnternet bankacılığı veya bankamatik kullanan üyelerimiz, EFT/Havale işlemi sırasında belirtilen  açıklama alanına Tablocu.com Sipariş Numarasını belirtilmeli, aksi halde Müşteri Temsiliğimiz ile iletişime geçmelidir.
Siparişinizin hızlı takibi için, Üye Penelinde bulunan ' Ödeme Bildirim Forumu ' müşteri temsilciliğini bilgilendirmelisiniz.

Dekont göndermek isterseniz ; Fax No : 0232 483 81 32 veya bilgi@tablocu.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Uyarı :
 Siparişinizi EFT/Havale Ödeme şekli ile verdiğiniz taktirde 3 iş günü içersinde ödeme yapmak ile yükümlüsünüz, aksi taktirde sistem otomatik olarak siparişinizi iptal eder ve üyeliğiniz askıya alınır.


PAYPAL ile Ödeme

Paypal hesabınız var ise ödemelerinizi paypal ile yapabilirsiniz.
» İade İşlemleri
» Sık Sorulan Sorular
» Sipariş Takibi
» Sipariş Yardım Forumu
»
Gizlilik Politikası
» Kredi Kartı Güvenliği
» Tablocu.Com Kimdir ?
» Basında Biz
» İletişim

02:06:29-02:06:29