• indirimdeki tablolar
  • sectiğimiz tablolar
  • beğenilen tablolar
  • en yeni tablolar
  • satılan tablolar
Otel Tabloları

Otel Tabloları


Tablocu.com 10 yılı aşkın tecrübesi ile tüm otel ve restorantların yağlı boya tablo ihtiyaçlarını nerdeyse baskı tablo fiyatına karşılamaktadır. Hakiki el emeğiyle yapılmış yağlı boya tablolarımızı kataloğumuzdan inceleyebileceğiniz gibi İzmir mağazamıza gelerek tablolarımızı yakından inceleyebilirsiniz. Kataloğumuzda binlerce hakiki el yapımı yağlı boya tablo bulunmaktadır. Lobi, giriş, kolidor veya odalarınız için çeşitli ebatlarda modern yağlı boya çalışmalar ile oteliniz zengin bir görünüm kazanmaktadır.

Hilton - Swiss Hotel Grubu gibi birçok üst düzey otelin hakiki yağlı boya tablo ihtiyacını sorunsuz bir şekilde çözen Tablocu.com sizlere özel toplu alım iskontolu fiyatlarla otellerin tüm dekorasyonuna yenilik getirmektedir.


Baskı tablolar ile basitleşen oteller için expertiz hizmetimiz sunulmakta olup, alanında uzman iç mimar kadromuz ücretsiz olarak otelinize gelerek ihtiyacınız olan renk ve figürde ki tabloların listesini çıkarmakta ve seçim konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekirse ressamlarımız tarafından özel boyut ve figürde yaptırılan yağlı boya çalışmalar oteliniz tüm havasını değiştirmektedir.


Ücretsiz iç mimar expertiz hizmetinden yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için 0232 441 41 05 nolu müşteri ilişkileri hattından veya bilgi@tablocu.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Tablocu.Com
12:18:23-12:18:23