• indirimdeki tablolar
  • sectiğimiz tablolar
  • beğenilen tablolar
  • en yeni tablolar
  • satılan tablolar
Anasayfa >> Müşteri Hizmetleri
Kullanıcı Sözleşmesi


WWW.TABLOCU.COM SANAL MAĞAZASI KULLANICI-MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ
 

Bu sözleşme Parko İth.İhr.Dan.Paz.Tic.Ltd.Şti tarafından kendi sanal mağzası  www.Tablocu.com  hazırlanmıştır.
Sözleşmenin onaylanması:
Sanal mağazamızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.
Üyelik, size daha üst düzeyde bir güvenlik sağlamakla birlikte, işletmemizin yeni ürünlerinden haberdar olmanızı, ayrıca yalnızca üyelerine yönelik özel indirimlerden yararlanmanızı sağlar. Ancak üye olmadan da sanal mağazamızı kullanabilirsiniz.
Sanal mağazamızdan alışveriş yapmanız, www.Tablocu.com Mağazası üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz demektir. 

Hizmetlerimiz:

www.Tablocu.com sözleşmeyi onaylayan üye olan/olmayan tüm kullanıcılarına sanal mağaza aracılığı ile alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca, üye olan kullanıcılarımıza yeni ürünlerimiz hakkında bilgilendirmeler, özel indirimlerden yararlanma gibi imkanlar sunulmaktadır.


www.Tablocu.com Sanal Mağazası Üyelik Sistemi:

• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası üyesi kendisinin belirleyeceği bir 'şifre'ye sahip olur.
•  Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-posta adresi ile iki farklı üyelik oluşturulamaz.
•  'Şifre' sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifre'nin seçimi ve korunması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.
www.Tablocu.com Sanal Mağazası, şifre kullanımından doğabilecek problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
•  Kullanıcının
www.Tablocu.com Sanal Mağazası üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-posta adresini ve şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem www.Tablocu.com Sanal Mağazası'na 'login' olmak şeklinde tanımlanır. 


Üye'nin yükümlülükleri :  

www.Tablocu.com
Sanal Mağazası servislerinden yararlandığı sırada,
•  Kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma vb.) durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini,
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının www.Tablocu.com Sanal Mağazası'na ait olduğunu, bu yazılımları hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtmayacağını,
•  Servislerinin kullanımı sırasında kaybolacak, ve/veya eksik alınacak, yanlış adrese iletilecek bilgi mesaj ve dosyalardan
www.Tablocu.com Sanal Mağazası'nın sorumlu olmayacağını,
•  Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından dolayı gelebilecek zararlardan ötürü
www.Tablocu.com Sanal Mağazası'nın sorumlu olmayacağını,
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası'ndan izin almadan www.Tablocu.com Sanal Mağazası servislerini ticari ya da reklam amacıyla kullanmamayı,
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası' nın, kendi sistemini ticari amaçla kullanabileceğini,
•  Üye kayıt sırasında belirtmiş olduğu e-mail adresi ile yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu,
•  Müşteri, sistem üzerindeki satın alma işlemini geçerli bir kredi kartı aracılığı ile yapmak zorunda olduğunu, kredi kartı geçerliliği onaylanmadığında sistemden alışveriş yapamayacağını,
•  Müşteri, mal teslimi sırasında istenildiği takdirde geçerli bir kimlik kartı göstermek, ilgili kimlik bilgilerinin kaydedilmesine izin vermek ve ilgili yerlere imza atmak zorunda olduğunu, imza atmadığı takdirde ürünün kendisine teslim edilmeyebileceğini,
•  Ürün bir başka şahıs tarafından teslim alınıyor ise ürünü teslim alan kişi,
www.Tablocu.com Sanal Mağazası adına ürünü kendisine teslim eden kişinin 'ürünü kendisine gönderen kişiyi tanıdığına dair' ibraz edebileceği belgeyi imzalamak zorunda olduğunu, belge imzalanmadığı takdirde ürünün teslim edilmeyebileceğini ve dolayısı ile siparişin gerçekleşmemiş sayılacağını, kabul ve taahhüt etmiştir.  
•  Sisteme üye olan ve sözleşme hükümlerini kabul eden üye, UPS Kapıda Ödeme hizmeti ile verdiği siparişlerin ödemesini kapıda yaparak teslim almak ile yükümlüdür.
www.Tablocu.com Sanal Mağazası'na verilen yetkiler:
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre için askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.Tablocu.com Sanal Mağazası'nın üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
•  Kullanıcı tarafından kayıt sırasında girilen e-posta adresi ve şifresi
www.Tablocu.com Sanal Mağazası tarafından müşteriye sunulacak başvuru alanlarının doldurulmasından sonra görüntülenecek ve onaylanacaktır. www.Tablocu.com Sanal Mağazası tüm alanları doldurmuş olan müşterilerinin ya da şifresi olduğu halde bağlanmakta olan müşterilerin yeni bir şifreye sahip olmalarını ya da şifrelerini kullanmalarını keyfiyen süresiz olarak engelleyebilir.
• 
www.Tablocu.com  Sanal Mağazası servislerinin zamanında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, servis kullanımından elde edilen sonuçların doğru ve güvenilir olduğunu, servis kalitesinin beklentilere cevap vereceğini taahhüt etmez. 
• Kullanıcı sözleşmeşi gereği, özel yapım sipariş veren üye, ressamlar tarafından yapılan eseri kabul etmekle yükümlü, olup iade şansı olmadığını sapariş verirken kabul eder.
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası'nın satışları, stokları ile sınırlıdır. www.Tablocu.com  Sanal Mağazası stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir. Ürünlerin Sanal Mağazada teşhir edilmesi, ürünlerin stokta bulunduğunu taahhüt etmez.
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası üyenin ilettiği kişisel bilgilerin içerik sağlayıcılar ve web servisleri kullanıcılarına gerekli iletişim, tanıtım, mal teslimi, reklam vb. ticari amaçlar için kullandırılması konusunda tam yetkilidir.
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası üyenin onayı olmadan www.Tablocu.com Sanal Mağazası bünyesinde ürünü bulunan şirketlerin, müşteriye yönelik her türlü reklam ve promosyon faaliyetlerinde bulunmasını, www.Tablocu.com Sanal Mağazası bünyesinde bulunan müşteri bilgilerini kullanarak gerçekleştirilmesini destekleyebilir yada bu faaliyetleri bizzat yürütebilir.
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası'nda satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yükümlülüğü www.Tablocu.com’ a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olması halinde www.Tablocu.com Sanal Mağazası hatayı düzeltecek şekilde ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Bu halde üyenin hizmetlerden yararlanabilmesi için sözleşme değişikliklerini duyuru sayfasından yayınlaması gerekir.
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürülebilir. www.Tablocu.com Sanal Mağazası ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir, veya ücretli hale dönüştürebilir.
• 
www.Tablocu.com Sanal Mağazası kredi kartı limiti onaylanamadığı halde istediği müşterilerine alışveriş yapma izni verme hakkına sahiptir. 

Kişisel ve Ticari olmayan kullanım sınırlaması:
Müşteriler yapılan tüm alışverişlerin kişisel kullanım amaçlı olduğunu, alışverişin tekrar satış amaçlı olmadığını kabul eder.
 Vergilendirme:
Bu sözleşme kapsamı dışında gerçekleşecek tüm kanuni değişikliklerden kaynaklanan işlemler
www.Tablocu.com Sanal Mağazası sorumluluğu dışındadır ve aynen sözleşmeye yansıtılır.


  Ürün Teslimatı: 

Kargo ile gerçekleştirilen ürün teslimatı sürecinde müşteri sistemde belirtilen adreste bulunamaz ise müşteriye kargo elemanı tarafından ziyaret notu bırakılır. Müşteri üç gün içinde aradığı takdirde teslimat aynı adrese ücret karşılığı gerçekleştirilir. Müşteri üç gün içinde aramadığı takdirde, ürün siparişi verilmemiş kabul edilir. Ancak bu takdirde dahi müşteri kredi kartı hesabından kargo ücreti kesildikten sonra müşteriye para iadesi yapılır. 


 Ürün İadesi:

www.Tablocu.com Ürün iadesi veya değişik kabulünü, ürünün tekrar satılabililiği bozulmadan, aynı ambalajda ve faturası ile birlikte sipariş anından en geç 1 hafta içersinde iade yapılmasıyla kabul eder,  alışveriş yapan üye bu süre zarfını kabul eder. İade veya değişim kargo ücreti üye tarafından karşılanır.
Siparis Iptali:

www.Tablocu.com sisteminden verilmiş tüm siparişler için, sipariş kargoya verilmeden önce üyelerin iptal hakkı saklıdır. Üyeler 0850-241 88 36 nolu müşteri hizmetlerini arayarak siparişlerinin iptalini ve yaptıkları ödemenin iadesini talep edebilirler.

www.Tablocu.com Sanal Mağazası kayıtlarının geçerliliği:
Üye bu sözleşmeden doğabilecek itilaflarda
www.Tablocu.com Sanal Mağazası' nin defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş, ve bilgisayar kayıtlarının HUMK 287. Madde anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu belirten www.Tablocu.com Sanal Mağazası kayıtlarına her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 


Uygulanacak Hükümler:
Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK vb.) uygulanacaktır.
Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri:
İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İzmir  Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
Yürürlük:
Kullanıcı kayıt formunu doldurduktan, sistemi kullanarak hizmet aldıktan yada sipariş verdikten itibaren bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
Fesih:
www.Tablocu.com Sanal Mağazası dilediği zaman işbu sözleşmeyi sona erdirebilir.

11:55:43-11:55:43