• indirimdeki tablolar
  • sectiğimiz tablolar
  • beğenilen tablolar
  • en yeni tablolar
  • satılan tablolar
İade İşlemleri
Tüketici Hakları:

İster Tablocu.com.tr ister farklı platformlar; Tüketici hakları gereğince, internetten satın almış oluğunuz tüm ürünleri, işlem veya tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan belirli süre içersinde iade etme hakkına sahipsiniz.
 
Tablocu.com.tr tarafından satışa sunulan tüm eserleri, sipariş tarihinden itibaren en geç yedi (7) günlük süre içersinde aşağıda belirtilen  şartlara dikkat ederek, iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.
İade işlemlerinizi Üyelik Panelinden takip edebilirsiniz.

İade Şartları :
Kargonuzu teslim alırken, dış gözlem ile ambalajında her hangi bir açılma, hasar, darbe veya sıvı teması var ise; kargo görevlisiyle birlikte ambalajı açınız ve eserde her hangi bir tahribat var ise kargo görevlisiyle birlikte tutanak tutup, sipariş numarasıyla birlikte Müşteri Temsilciliğine bilgi veriniz.(Tüm Kargolarınız Tablocu.com.tr Teminatı Altındadır)

Eser tarafınıza ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek her hengi bir olumsuz durum için, ilk etapta  Tablocu.com Müşteri Temsiliği ile iletişime geçilmeli  ve durum hakkında bilgilendirme yapılmalıdır.
Bilgilendirme işlemi sipariş numarası belirtilerek yapılmalı ve iade işlemi için müşteri temilciliğinden onay alınmalıdır. İade işleminin kolay takibi ve hızlı işlem süreci için, bilgilendirme işlemi yapılmadan eser kargoya verilmemeldir.

Müşteri Temsilciliği:
Tel : 0850 241 88 36 (pbx)
Mail:
bilgi@tablocu.com

Keyfi işlemlerin önlemi için, iade kargo ücreti alıcıya aittir.
 
İade onaylandıktan sonra, eser  tahrip edilmeden, bir işleme tabi tutulmadan ve eserin  tekrar satılabilirliği bozulmadan, sipariş tarihinden itibaren en geç yedi ( 7 ) günlük süre içersinde faturasıyla birlikte(çift nüsra) iade edilmelidir.İade teslim edildiği şekilde yapılmalıdır.Kullanılmış, işlem görmüş( şaseye gerilim,çerçeve hizmeti...vb), tahrip edilmiş, eksik fatura vesair şekildeki yağlıboya tabloların iadesi kabul edilmez.


 
»
Kullanıcı Görüşleri
» Kullanıcı Sözleşmesi
» Gizlilik Politikası
» Sık Sorulan Sorular
» Sipariş ve Teslimat
» Kredi Kartı Güvenliği
» Basında Biz
» İletişim

02:37:23-02:37:23