• indirimdeki tablolar
  • sectiğimiz tablolar
  • beğenilen tablolar
  • en yeni tablolar
  • satılan tablolar
Anasayfa >> Müşteri Hizmetleri
Gizlilik Politikası


Tablocu.com Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizin gizliliği bizim için önemlidir.Size ait olan kişisel bilgiler 3. şahıslara kesinlikle verilmemektedir. Lütfen gizlilik politikamızın tamamını okuyunuz. Soru, eleştiri ve önerileriniz için bilgi@tablocu.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.


Genel Bakış :

Gizlilik politikamız 
www.Tablocu.com   domain adı, bu domain'e bağlı alt domain'leri ve size hizmet için birlikte çalıştığımız şirketleri (SMS, email, hosting vb..) kapsamaktadır.
Size ait kişisel bilgileri toplamamızın amacı;Tablocu.com’ da ki  alışverişinizin sorunsuz, güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktır.Tablocu.com ‘ u incelemek için kişisel bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. Ne zamanki bir ürün almak  istediğiniz de veya yeniliklerden haberdar olmak istediğinizde 
www.Tablocu.com 'a kişisel bilgilerinizi girerek üye olmanız gerekmektedir. Üye olduğunuz andan itibaren kişisel bilgileriniz Tablocu.com Gizlilik Politikası ile güvence altındadır.

İade işlemleri için; Tablocu.com ile yapacağınız alışveriş sonucu bize bildireceğiniz banka hesap bilgileriniz 3. şahıslar ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Kredi kartı ile yapılan işemler için; kart bilgileriniz çalışanlarımız tarafından görülememekte olup, sizden başka 2. bir şahısın görmesi olanaksızdır.

Bize mektup yada email ile göndereceğiniz bilgiler size ait bir dosyada saklanmaktadır. Bu bilgiler ileride bir problem yaşanması durumunda problemin çözümüne katkı sağlamak için kullanılmaktadır. Adli bir soruşturma durumunda size ait her türlü bilgi adli merciilere verilir. 


Size ait bilgilerin kullanımı :
Size daha iyi hizmet verebilmek için topladığımız şahsi bilgiler; karşılaşabileceğiniz problemlerin çözümünde, güvenli bir ticaretin sağlanmasında, ürünlerimize olan tüketici güvenini ölçmek, ürün ve servislerimizi güncellemek, hataları tespit, dolandırıcılık ve T.C. kanunlarına aykırı olabilecek suçları tespit edebilmek için kullanılmaktadır.
Sizden topladığımız kişisel bilgileriniz ile
www.Tablocu.com web sitesinin istatistiksel analizini yaparak sizler için daha iyi ürün ve hizmetleri geliştirmeye çalışmaktayız. Kişisel bilgilerinizde belirttiğiniz adres, telefon ve email adreslerinize reklam, sadece Tablocu.com tarafından gönderilebilir. 3. şahıslara reklam faaliyetleri için kişisel bilgileriniz kesinlikle verilmez.(Mail,Adres, Telefon Numarası..vb)

Birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere (SMS, email, hosting vb..) size sunduğumuz hizmetler için verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunmaktadır.» Üye Ol
» Sık Sorulan Sorular
» Basında Biz
» Sipariş ve Teslimat
» İade İşlemleri
» Kredi Kartı Güvenliği
» İletişim

11:25:06-11:25:06